"Dreier"
Systemy Dociepleń
Pogoda w Częstochowie
Ankieta
Kogo z byłych zawodników Częstochówki widziałbyś najchętniej w obecnym składzie?

Piotr Lewandowski (Klub 54)

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Witamy
Witamy na oficjalnej stronie
KLUBU SPORTOWEGO "CZĘSTOCHÓWKA - PARKITKA"

Aby korzystać ze wszystkich opcji serwisu zaloguj się.
Treningi wznowione.
TreningiW poniedziałek 16 stycznia piłkarze Częstochówki, po około dwumiesięcznej przerwie wznowili treningi. Treningi w okresie zimowym odbywać się będą wyłącznie na hali.
Wesołych Świąt!
Z okazji zbliżających się Świąt redakcja strony życzy Wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, a także dużo szczęścia i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2011! Niech te Święta oraz cały następny rok upływają w zdrowiu i obfitują w liczne sukcesy. Tradycyjnie także życzymy kibicom wielu sportowych emocji, a zawodnikom powodzenia w rozgrywkach oraz jak najmniej kontuzji.
Jesień 2011 w statystycznym podsumowaniu.
InformacjeTradycyjnie po zakończonej rundzie pokusiliśmy się o statystyczne podsumowanie minionej rundy. W poniższym artykule przedstawimy statystyki dotyczące zarówno występów całej drużyny, jak i najlepsze osiągnięcia poszczególnych zawodników. Runda jesienna 2011, po której "Orły Cmentarne" zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli była stosunkowo udana, choć nie brakło kilku wpadek. Gdyby nie to, zdobycz punktowa mogła być nieco wyższa. No ale przejdźmy do szczegółów...
Sparing na hali: Amator Golce - Częstochówka 11:14
HalaCzęstochówka rozegrała kolejne towarzyskie spotkanie na hali. W ostatni poniedziałek "Orły Cmentarne" zmierzyły się w Truskolasach z Amatorem Golce. Podobnie jak tydzień wcześniej we Wręczycy w pojedynku z Sokołem, tak i tym razem górą byli Częstochowianie. Podopieczni Trenera Kozaka pokonali występujących w drugiej grupie A-klasy zawodników Amatora 14:11. W barwach Częstochówki grali: Liberda, Rosa, Piątkowski, Borkowski, Nicewicz, Kowalski, Grzeszczyk oraz Oleśkiewicz. Najbliższy sparing, tym razem na powietrzu już w najbliższy poniedziałek - 5 grudnia na Rakowie z Salosem.
Sparing na hali: Sokół Wręczyca - Częstochówka 11:16
HalaW czwartek 17 listopada na hali we Wręczycy piłkarze Częstochówki rozegrali sparing z miejscowym Sokołem. Początek spotkania był dość wyrównany, jednak z każdą minutą Częstochowianie powiększali przewagę, dzięki czemu pokonali Sokół Wręczyca 16:11. Sparing trwał 80 minut, a w składzie Czestochówki wystąpili: Liberda, Bieniek, Borkowski, Rosa, Struski, Kowalski, Mandat, Grzeszczyk. Obecnie zawodnicy Częstochówki przechodzą okres roztrenowania spotykając się raz w tygodniu w zajęciach na hali.
14 kolejka A-klasy: Piast Przyrów - Częstochówka 0:1
A-KlasaOstatni mecz tego roku, a zarazem pierwszy rundy wiosennej zakończył się dziesiątym zwycięstwem Częstochówki w tym sezonie. Sukces nie przyszedł jednak łatwo, gdyż Przyrowianie stawili bardzo duży opór. Mecz przez całe 90 minut był wyrównany, a o zwycięstwie przesądziła jedna akcja. W 60 minucie skutecznym strzelcem okazał się Borkowski i to on zapewnił Częstochówce 3 punkty. Szkoda tylko niepotrzebnej, nerwowej atmosfery, którą w przeciągu całego meczu wprowadzał sędzia swoimi kuriozalnymi decyzjami.
13 kolejka A-klasy: Mała Panew Cynków - Częstochówka 3:2
A-KlasaFatalnie zakończył się wyjazd Częstochówki do Cynkowa. Początek meczu nie zwiastował klęski, gdyż Częstochowianie szybko objęli prowadzenie i stwarzali sobie kolejne sytuacje. Nie wykorzystane setki Niestroja i Majera szybko się zemściły, gdy po fatalnych błędach gospodarze strzelili dwie bramki obejmując prowadzenie. W drugiej połowie wyrównał Jędryczkowski, jednak tuż przed końcem meczu zespół Małej Panwi zadał decydujący cios ustalając wynik meczu na 3:2 dla gospodarzy.
12 kolejka A-klasy: Częstochówka - Sparta Szczekociny 10:1
A-KlasaPogromem gości zakończyło się spotkanie pomiędzy Częstochówką, a Spartą Szczekociny. Częstochowianie odprawili Spartan z bagażem 10 bramek, tracąc tylko jedną. Do przerwy było zaledwie 3:0, ale po zmianie stron na boisku istniała już tylko Częstochówka. Hat-trickiem popisał się 18-letni Andrzej Niestrój. Po dwie bramki zdobyli także Nicewicz oraz Jędryczkowski. Seria wygranych Częstochówki jest wręcz imponująca. "Orły Cmentarne" odniosły 15 z rzędu zwycięstwo na własnym boisku, strzelając w tych meczach aż 66 bramek!
Pierwsza wiosenna kolejka jeszcze jesienią.
Wieści z OkręguPodobnie jak to miało miejsce w ubiegłym sezonie tak i tym razem z uwagi na dość sprzyjające warunki atmosferyczne pierwsza kolejka rundy wiosennej zostanie rozegrana awansem. Termin rozegrania 14 kolejki sezonu 2011/2012 został ustalony na 12 listopada na godzinę 13:00. Jednak z uwagi na to iż 11 listopada jest święto w przypadku porozumienia między klubami mecz można rozegrać 11.11 (piątek) lub 13.11 (niedziela). Przypomnijmy, że w ramach tejże kolejki Częstochówka zmierzy się w Przyrowie z tamtejszym Piastem. Pełna treść komunikatu w dalszej części wiadomości.
11 kolejka A-klasy: Jura Niegowa - Częstochówka 4:1
A-KlasaBez punktów wrócili z Niegowej zawodnicy Częstochówki. Co martwi, Częstochowianie oddali mecz bez walki prezentując żenująco niski poziom. Przez cały mecz warunki dyktowali ambitnie grający gospodarze, którzy w przeciwieństwie do przyjezdnych wykazywali dużą chęć do gry. Tylko dzięki sporemu szczęściu mecz zakończył się tak "niską" porażką, gdyż gracze Jury mieli niezliczoną ilość sytuacji i nikogo z kibiców nie zdziwiłby nawet wynik dwucyfrowy.
10 kolejka A-klasy: Częstochówka - Sokół Olsztyn 2:1
A-KlasaZespół Częstochówki konsekwentnie śrubuje rekord zwycięstw przed własną publicznością. Tym razem w pokonanym polu "Orły Cmentarne" pozostawiły Sokół Olsztyn i było to już 14 z rzędu zwycięstwo Częstochówki na własnym boisku. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie i po kwadransie, po dwóch bramkach niezawodnego Nicewicza objęli dwubramkowe prowadzenie. Olsztynianie odpowiedzieli kontaktowym trafieniem z 40 minuty, jednak to była ostatnia bramka w tym meczu. Do końca meczu Częstochowianie spokojnie kontrolowali przebieg potyczki wygrywając spotkanie 2:1.

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

naiyou
09/03/2013 09:12
home utilizes an normal of four hundred to seven hundred kilowatt hrs monthly for household devices and lights by itself. More costs originate from generating usage of heating devices and air conditio

naiyou
09/03/2013 08:35
seen prisms along with a leaping, sapphire crystal dial, which brings together by using a solitary gold hand to point the Minutes. [url=http://www.writedres