Jesień 2011 w statystycznym podsumowaniu.
Dodane przez ksczestochowka dnia 06/12/2011 13:56
Tradycyjnie po zakończonej rundzie pokusiliśmy się o statystyczne podsumowanie minionej rundy. W poniższym artykule przedstawimy statystyki dotyczące zarówno występów całej drużyny, jak i najlepsze osiągnięcia poszczególnych zawodników. Runda jesienna 2011, po której "Orły Cmentarne" zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli była stosunkowo udana, choć nie brakło kilku wpadek. Gdyby nie to, zdobycz punktowa mogła być nieco wyższa. No ale przejdźmy do szczegółów...
Rozszerzona zawartość newsa


STATYSTKI DRUŻYNY

W 14 dotychczas rozegranych meczach sezonu 2011/2012 Częstochówka odnotowała 10 zwycięstw i 4 porażki, przy ani jednym remisie. Podsumowując występy Częstochowian nie sposób nie wspomnieć o fenomenalnym bilansie w meczach na własnym boisku. W obecnym sezonie Częstochówka wygrała wszystkie mecze rozgrywane na Rocha, a w szerszej perspektywie zespół Częstochówki wygrał już 15 spotkań z rzędu, zwyciężając nieustannie wszystkich rywali od września 2010 roku! Uwagę zwraca również fakt bardzo dobrej skuteczności Częstochowian. W zaledwie 14 rozegranych meczach Częstochówka zdobyła aż 58 bramek. Tym samym piłkarze Częstochówki strzelali w każdym meczu średnio ponad 4 bramki na mecz. Aby już tak nie słodzić należy wspomnieć także o negatywach. O ile na własnym boisku Częstochówka prezentuje się wręcz wybornie o tyle na wyjazdach w obecnym sezonie nie jest już tak różowo. W 7 wyjazdowych spotkania Częstochówka wygrała zaledwie 3 razy, 4 razy wracając bez punktów. O ile porażki w Rzerzęczycach czy na Skrze były bezdyskusyjne, o tyle przegrane w Niegowej czy w Cynkowie bolały znacznie bardziej. Mimo to Częstochowianie zajmują bardzo przyzwoite 4 miejsce w ligowej tabeli z 30 punktami, tracąc do lidera z Rzerzęczyc pięć punktów.

Mecze - 14
Zwycięstwa - 10
Remisy - 0
Porażkii - 4
Bramki strzelone - 58
Bramki stracone - 30
Bilans u siebie: 7-0-0 (bramki 39:36)
Bilans na wyjeździe: 3-0-4 (bramki 19:24)


STATYSTYKI ZAWODNIKÓW:

W dotychczas rozegranych czternastu spotkaniach barwy Częstochówki reprezentowało 21 zawodników. Stuprocentową frekwencją, a więc występem we wszystkich meczach pochwalić się mogą: Rafał Jędryczkowski, Paweł Janecki oraz Bartosz Nicewicz. Wymieniona wyżej trójka rozegrała tym samym najwięcej minut - Jędryczkowski - 1260 (wszystkie mecze po 90 minut), Janecki - 1170 i Nicewicz - 1135. Zdecydowanym liderem w ilości zdobytych bramek jest Nicewicz, autor 16 trafień. Poza nim dobrą skutecznością mogę pochwalić się Struski oraz Niestrój - po 7 bramek oraz Jędryczkowski - 6. Kolejny raz największym "brutalem" rundy jesiennej okazał się Arkadiusz Rosa, który zgromadził na swoim koncie 4 żółte kartki. Po trzy żółte kartki uzbierali także - Szcześniak, Cianciara, Nicewicz, Borkowski, Struski. Warto odnotować też kilku piłkarzy, którzy grali tej jesieni fair play i w przekroju całej rundy nie zobaczyli żadnej kartki. Byli to: Jędryczkowski oraz Piątkowski (uwzględnieni zawodnicy, którzy rozegrali minimum 1000 minut).

Rozegrane mecze:
Jędryczkowski - 14
Janecki - 14
Nicewicz - 14

Ilość minut:
Jędryczkowski - 1260
Janecki - 1170
Nicewicz - 1135

Bramki:
Nicewicz - 16
Struski - 7
Niestrój - 7

Żółte kartki:
Rosa - 4
Szcześniak - 3
Cianciara - 3
Nicewicz - 3
Borkowski - 3
Struski - 3

Czerwona kartka:
brak

Zawodnicy Fair Play:
Jędryczkowski (1260 minut bez kartki)
Piątkowski (1035 minut bez kartki)

Komplet statystyk wszystkich zawodników w dziale "Statystyki" po lewej stronie menu.